Pagrindinis / Tarptautiniai Erasmus+ projektai / Projektas „Future Unique To Us, Robotic and E-Learning ” / Projekto „Future Unique To Us, Robotics and E-Learning” susitikime Lenkijoje

Projekto „Future Unique To Us, Robotics and E-Learning” susitikime Lenkijoje

Gegužės 20-24 dienomis Medelyno progimnazijos direktorė Ingrida Mazrimienė ir mokytojos Dalia Česnauskienė, Sonata Daugėlienė dalyvauja trečiame Erasmus+ projekto „Future Unique To Us, Robotics and E-Learning” susitikime Lenkijoje, Siedlcės mieste. Dalyvauti šio projekto veiklose atvyko mokytojai iš Turkijos, Portugalijos, Makedonijos ir Lietuvos. Pirmąją viešnagės dieną šeimininkai supažindino svečius su mokyklos bendruomene, erdvėmis, mokiniai stebino savo nepakartojamais talentais, įdomiais cheminiais bandymais bei vaišino neįprastomis, garuojančiomis sultimis. Dieną užbaigėme apžiūrėdami įdomius Siedlcės miesto objektus, lankydamiesi turistų pamėgtose vietose.

Taip pat skaitykite

Erasmus+ projekto: „Future Unique Us, Robotics and E-Learning“ vizitas Makedonijoje

Erasmus+ projekto: “Future Unique Us, Robotics and E-Learning” vizitas Makedonijoje. Lapkričio 10 d. Medelyno progimnazijos …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *