Tarptautinėje mokinių projektų olimpiadoje – Vilnius International Project Olympiad – VILIPO laimėjo aukso medalį

Antrus metus iš eilės Lietuvoje organizuojama tarptautinė mokinių projektų olimpiada – Vilnius International Project Olympiad – VILIPO. Konkursas skirtas Lietuvos ir užsienio šalių mokiniams nuo 14 iki 19 metų.
Nacionalinis konkurso etapas vyko nuo 2020 m. gruodžio 15 d. iki 2021 m. kovo 21 d.
Jame dalyvavo ir Medelyno progimnazijos 7k klasės mokinė Agnė Papšytė. Agnė pristatė darbą robotikos ir gamtosaugos srityje „Smulkių šiukšlių surinkimas mobilaus autonominio rinktuvo pagalba žmonių lankytinose vietose“ ir laimėjo aukso medalį bei gavo teisę dalyvauti tarptautiniame etape, kuri vyks š.m. gegužės 15d.
Konkurso idėja – skirtingų šalių mokinių mokslinių ir meninių projektų, kurių temos apima aktualių gamtosaugos, energijos, inžinerijos problemų sprendimą, pristatymas.
Konkurso tikslas – skatinti mokinius suvokti globalias aplinkosaugos, aplinkos tvarumo problemas ir ieškoti problemų sprendimų, pasitelkiant gamtos mokslus, technologijas, inžineriją, robotiką, programavimą ir menus.
Dėkojame Agnei, jos tėveliams bei IT mokytojui Mariui Sketerskui.

Taip pat skaitykite

Mokinių piešinių konkursas „Šv. Juozapas – Visuotinės Bažnyčios globėjas“

Atliepiant į popiežiaus Pranciškaus kvietimą minint šv. Juozapo, Visuotinės Bažnyčios globėjo, metus Šiaulių vyskupijos katechetikos …