Sveikiname Kalbų Kengūros (rusų k.) konkurso nugalėtojus: septintokes Leilą D., Miglę K. (7k) ir aštuntoką Artiomą J. (8k) L. Daujotaitė laimėjo Auksinės Kengūros, o M. Karetinaitė ir A. Juška -Oranžinės Kengūros diplomus. Džiaugiamės ir didžiuojamės šauniais mokiniais.
Taip pat skaitykite
Džiaugiamės aštuntokių laimėjimais!
Sveikiname Šiaulių Medelyno progimnazijos 8m klasės mokinę Eleną Solovjovą, Respublikiniame rusų kalbos raiškiojo skaitymo konkurse …
Šiaulių Medelyno Progimnazija Čia pradedame siekti aukštumų…
