7k klasės mokinės Leila Daujotaitė ir Izabelė Balčiūnaitė dalyvavo Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos Botanikos sodo organizuotame piešinių konkurse „Sukurk savo aplinką pats“. Konkurso tema – Lietuvių liaudies etnografiniai augaliniai motyvai. Gegužės 18 d. šventės „Odė pavasario džiaugsmui“ metu vyko laureatų paskelbimas. Džiugu, kad mūsų mokyklos mokinė I. Balčiūnaitė buvo viena iš konkurso laureačių ! Mokines konkursui ruošė technologijų mokytoja, karjeros specialistė R. Balčiūnienė.
Informaciją paruošė Rūta Balčiūnienė
Šiaulių Medelyno Progimnazija Čia pradedame siekti aukštumų…