Pagrindinis / Sveikiname !!! / Sveikiname piešinių konkurso laureates

Sveikiname piešinių konkurso laureates

7k klasės mokinės Leila Daujotaitė ir Izabelė Balčiūnaitė dalyvavo Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos Botanikos sodo organizuotame piešinių konkurse „Sukurk savo aplinką pats“. Konkurso tema – Lietuvių liaudies etnografiniai augaliniai motyvai. Gegužės 18 d. šventės „Odė pavasario džiaugsmui“ metu vyko laureatų paskelbimas. Džiugu, kad mūsų mokyklos mokinė I. Balčiūnaitė buvo viena iš konkurso laureačių ! Mokines konkursui ruošė technologijų mokytoja, karjeros specialistė R. Balčiūnienė.

Informaciją paruošė Rūta Balčiūnienė

Taip pat skaitykite

Džiaugiamės aštuntokių laimėjimais!

Sveikiname Šiaulių Medelyno progimnazijos 8m klasės mokinę Eleną Solovjovą, Respublikiniame rusų kalbos raiškiojo skaitymo konkurse …

Translate »
Skip to content