Pagrindinis / Sveikiname !!! / I vieta Gražiausio Helovino moliūgo konkurse Amerikos skaitykloje

I vieta Gražiausio Helovino moliūgo konkurse Amerikos skaitykloje

Šiaulių P. Višinskio bibliotekos Amerikos skaitykloje vyko virtualus (online) “Gražiausio Helovino moliūgo”(HALLOWEEN PUMPKIN CARVING CONTEST) konkursas, skirtas Šiaulių regiono ir miesto pradinių mokyklų (1-4 klasių) ir progimnazijų (1-8 klasių) mokiniams. Medelyno progimnazijos mokiniai  pristatė konkursui Helovino moliūgų nuotraukas.  Nuo lapkričio 7 dienos iki lapkričio 13 dienos vyko balsavimas internetu – ”Gražiausio Helovino moliūgo” (rinkimai virtualioje erdvėje  www.manoapklausa.lt/apklausa/83453805
Internetinės apklausos metu I vietą laimėjo Urtė Barkauskaitė. Kuprinėmis apdovanoti ir Benas Domeika, Goda Linkutė, Kotryna Klerskytė. Sveikiname.
Mokytoja Iraida Rostovskienė

Taip pat skaitykite

Respublikinio raiškiojo skaitymo/deklamavimo konkurso „Žodžio sparnai tavo sielai, mama“ nugalėtojai

Minint mamos dieną… Tau, Mamyte, gegužis pasėjo Ant šakučių žiedelių būrius. Jau pavasaris linksmas atėjo …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.