Pagrindinis / Sveikiname !!! / Sveikiname jauniuosius kingsiečius

Sveikiname jauniuosius kingsiečius

2016 rudenį vyko tarptautinė (Lenkija, Gruzija, Estija, Lietuva ) KINGS matematikos ir anglų kalbos olimpiada.KINGS komanda  asmeniškai aplankė,  paspaudė ranką ir įteikė DIPLOMUS visiems rudenio semestre dalyvavusiems vaikučiams, kurie savo sumanumu ir kūrybingumu, motyvacija bei drąsa pasiekė neeilinių rezultatų tarptautinėje KINGS olimpiadoje. Kingsai lankėsi mūsų mokykloje ir apdovanojo diplomais ne tik olimpiados finalistus, bet sertifikatus įteikė ir sėkmingai pirmajame etape pasirodžiusiems mūsų mokyklos mokiniams.

Sveikiname jauniuosiu kingsiečius:

1. Gabrielius Žalpys   3a- III laipsnio anglų k. diplomas (mokytoja I.Rostovskienė)
  2. Itanas Germanavičius   3c- I laipsnio anglų k. diplomas (mokytoja I.Rostovskienė)
  3. Paulina Šiaučiūnaitė   3c-I laipsnio anglų k. diplomas (mokytoja I.Rostovskienė)
  4. Renaldas Virmauskas  3b-II laipsnio anglų k. diplomas (mokytoja M.Grudžinskienė)
  5. Rusnė Barzinskytė   5- III laipsnio anglų k. diplomas (mokytoja I.Balčiūnienė)
  6. Vincas Milkonas   2d -I laipsnio anglų k. diplomas (mokytoja I.Rostovskienė)
  7. Adomas Žentikas   2b- III laipsnio matematikos diplomas (mokytojas A.Valukonis)
  8. Agnė Januševičiūtė   3a- padėkos
  9. Agnius Daunoras   3c
  10. Aistė Budrevičiūtė   5a
  11. Andželika Vičaitė   3a
  12. Gerda Sutkutė   3c
  13. Liudvikas Leišis   5a
  14. Livijus Leišis   3a
  15. Ornela Škimelytė   3c
  16. Rėjus Gelžinis   3b
  17. Rusnė Balčiūnaitė 2c

Daugiau informacijos:http://www.Kings.lt

Respublikinio raiškiojo skaitymo/deklamavimo konkurso „Žodžio sparnai tavo sielai, mama“ nugalėtojai

Minint mamos dieną… Tau, Mamyte, gegužis pasėjo Ant šakučių žiedelių būrius. Jau pavasaris linksmas atėjo …

El. pašto adresas nebus skelbiamas.