Pagrindinis / Sveikiname !!! / Sveikiname aštuntokų komandą, užėmusią III vietą daugiakalbystės renginyje „Kėlionė po Europą“

Sveikiname aštuntokų komandą, užėmusią III vietą daugiakalbystės renginyje „Kėlionė po Europą“

Gruodžio 7 d. Medelyno progimnazijos aštuntų klasių mokiniai: Karolis Paulavičius, Žygimantas Stasaitis, Martynas Šimkus, Matas Vaitkevičius ir Andrius Vaitiekūnas kartu su anglų kalbos mokytoja Monika Bartaševičiūte-Grudžinskiene ir vokiečių kalbos mokytoja Ingrida Zibulskiene dalyvavo Jovaro progimnazijos organizuotame daugiakalbystės renginyje „Kėlionė po Europą“. Jo metu mokiniai atliko įvairias kūrybines užduotis anglų, vokiečių ir rusų kalbomis bei puikiai pritaikė turimas žinias. Renginyje varžėsi komandos iš dešimties mokyklų. Medelyno progimnazijos aštuntokai, užėmę trečią vietą, buvo apdovanoti diplomu ir saldžiais prizais.

Taip pat skaitykite

Respublikinio raiškiojo skaitymo/deklamavimo konkurso „Žodžio sparnai tavo sielai, mama“ nugalėtojai

Minint mamos dieną… Tau, Mamyte, gegužis pasėjo Ant šakučių žiedelių būrius. Jau pavasaris linksmas atėjo …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.