Pagrindinis / Sveikiname !!! / Sveikiname 7a klasę!

Sveikiname 7a klasę!

EPAII-oji Nacionalinė aplinkosaugos  olimpiada

Aplinkosauga – tai sritis, kuri nuolat keičiasi, kuriami nauji energetikos projektai, diegiamos atliekų rūšiavimo sistemos. Dėl žmonių veiklos, pramonės, technologijų iškyla ir naujos problemos, joms  taikomi įvairūs sprendimo būdai.

2015 m. lapkričio 24-26 dienomis vyko II-oji nacionalinė aplinkosaugos olimpiada, kurioje dalyvavo, pasitikrino, įsivertino žinias aplinkosaugos ir ekologijos srityje Medelyno progimnazijos 7-8 klasių mokiniai.  Olimpiadą inicijavo Elektronikos platintojų asociacija (EPA). Aplinkosaugos olimpiada 7-9 klasėms – tai moksleiviams skirto aplinkosaugos projekto „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju!” tęstinis projektas. Projekte dalyvavo net 533 klasės iš visų Lietuvos apskričių  (iki 8800 moksleivių).

Išrinktos 33 klasės, kurių mokiniams už parodytus geriausius rezultatus bus išdalinti 500 kino centro „Forum Cinemas” bilietų (50 bilietų apskrityje).

7a klasė –  II-osios nacionalinės aplinkosaugos olimpiados nugalėtoja Šiaulių apskrityje.

Gamtamokslinio ugdymo mokytojos Stefanija Bagdonaitė, Nijolė Budraitienė, Daiva Rudienė

IMG

Tarptautinio edukacinio konkurso „Olympis 2023-Rudens sesija“ rezultatai