Pagrindinis / Sveikiname !!! / Šiaulių regiono 7-8 klasių mokinių IT darbų konkurse užėmė II vietą

Šiaulių regiono 7-8 klasių mokinių IT darbų konkurse užėmė II vietą

Medelyno progimnazijos 7-8 klasių mokiniai dalyvavo socialinių partnerių Šiaulių profesinio rengimo centro kasmet organizuojamame  miesto ir regiono mokyklų kūrybinių darbų konkurse  ,,Mano svajonių profesija“. Jau antrus metus mūsų progimnazijos mokinius lydi sėkmė. Šiemet už pateiktus konkursui darbus ŠPRC direktoriaus padėkomis buvo apdovanotos 8b klasės mokinės Eva Kasparaitė, Samanta Pilibaitytė, Miglė Petkutė, 7a klasės mokinė Renata Šliožytė, o 8b klasės mokinė Paulina Rus Šiaulių regiono 7-8 klasių mokinių IT darbų konkurse užėmė II vietą ir buvo apdovanota diplomu bei asmenine dovana.

Daugiau informacijos galima rasti adresu http://www.sprc.lt/index.php?7-8-kl-it-darbai

Mokinius dalyvauti konkurse paskatino fizikos mokytoja Nijolė Budraitienė

2023 KINGS tarptautinės olimpiados rudens semestro rezultatai:

4m Kristanas Gedaminskas dalyvavo atrankoje dėl galimybės atstovauti savo šalį tarptautinėje olimpiadoje ,,KINGS INTERNATIONAL“. Vieta …