Pagrindinis / Sveikiname !!! / Šiaulių miesto 3 – 4 klasių mokinių lietuvių k. ir matematikos olimpiadų nugalėtojų apdovanojimai

2024 m. gegužės 7 d.  Šiaulių techninės kūrybos centre  vyko Šiaulių miesto 3 – 4 klasių mokinių lietuvių k. ir matematikos olimpiadų nugalėtojų apdovanojimų renginys ,,Mokslo maratonas: svajonių žaidimų aikštelė“.  Diplomus gavo Aistė Ruzgytė (3 s klasė) lietuvių k. II vieta, Karolis Norvilas (4 k klasė) lietuvių k. II vieta,  matematika III vieta.

Į šventę taip pat buvo pakviesta mokinė Kamilė Kumpytė (3 k klasė) , kurią nuo prizinės vietos skyrė tik vienas taškas.

Mokiniai atliko komandinę STEAM  užduotį  ,,Svajonių žaidimų aikštelė“ ir buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vedėjos padėkas gavo mokytojos K. Mažeikienė, A. Norkuvienė.

Sveikiname!

3-4 klasių salės futboliuko turnyras

Balandžio 25 d. Salduvės progimnazijos sporto salėje vyko 3-4 klasių salės futboliuko turnyras, kuriose dalyvavo …