Pagrindinis / Tarptautiniai Erasmus+ projektai / Projektas „Future Unique To Us, Robotic and E-Learning ” / Projekto „FutureUnique To Us, Robotic and E-Learning“ („Robotika – mūsų ateitis“) dalyvių susitikimas Šiauliuose

Projekto „FutureUnique To Us, Robotic and E-Learning“ („Robotika – mūsų ateitis“) dalyvių susitikimas Šiauliuose

Antrasis ERASMUS+ KA2 projekto „FutureUnique To Us, Robotic and E-Learning“ („Robotika – mūsų ateitis“) dalyvių susitikimas Šiauliuose, Medelyno progimnazijoje

Šių metų kovo 25-29 d. Medelyno progimnazijoje vyko II-asis ERASMUS+ projekto „Future Unique To Us, Robotics and E-Learning“ („Robotika – mūsų ateitis“) dalyvių susitikimas. Sulaukėme svečių iš Portugalijos, Lenkijos, Turkijos ir Makedonijos. Atvyko 12 mokytojų ir 24 mokiniai. Projekto dalyviai kartu su Medelyno progimnazijos mokytojais ir mokiniais dalyvavo pažintinėse, edukacinėse, kūrybinėse veiklose.

Šio projekto tikslas – mokytis ir tobulinti IKT įgūdžius. Informacinės technologijos tampa vis populiaresnės ir užima svarią vietą ugdymo procese. Projekto metu mokiniai turi galimybę išmokti programavimo, kodavimo ir kurti savo robotus. Šio projekto pagalba yra stiprinama mokinių mokymosi motyvacija, kiekvienam vaikui leidžiama pajusti pažinimo džiaugsmą pasitelkiant į pagalbą informacines technologijas.

Projektinės savaitės metu mokiniai ir mokytojai dalyvavo įvairiose kūrybinėse darbo sesijose: Aplinkos problemos I ir II dalys bei pristatymas mokytojams, Interaktyvi IKT pamoka Išmaniojoje mokykloje (robotų programavimas). Paraleliai mokytojai iš Portugalijos, Lenkijos, Turkijos, Makedonijos ir Lietuvos vykdė diskusijas apie nuveiktas ir būsimas projektines veiklas bei jų tobulinimą.

Projektinės savaitės metu projekto dalyviai lankėsi Šiaulių miesto savivaldybėje, kurioje buvo supažindinti su infrastruktūra ir dalyvavo atviroje diskusijoje su Šiaulių mero pavaduotoju Domu Griškevičiumi. Pažintiniuose vizituose susipažino su Šiaulių miestu, lietuviškomis tradicijomis bei kultūra. Lankėsi Šiaulių Aušros muziejuje, dalyvavo etnokultūrinėse edukacijose, aplankė žymųjį Kryžių kalną, turėjo išskirtinę galimybę aplankyti Lietuvos sostinę – Vilnių ir uostamiestį – Klaipėdą.

ERASMUS+ projektas „Future Unique To Us, Robotics and E-Learning“ („Robotika – mūsų ateitis“) suteikia galimybę tiek mokytojams, tiek mokiniams susipažinti su įvairiomis kultūromis, tobulinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, lavinti IKT gebėjimus bei anglų kalbos žinias. Dalyvavimas tarptautiniuose projektuose padeda stiprinti mokinių saviraišką ir suteikia vidinės motyvacijos augti kaip asmenybei.

Kitas šio projekto susitikimas įvyks gegužės mėnesį Lenkijoje.

Projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja Dalia Česnauskienė

Taip pat skaitykite

Erasmus+ projekto: „Future Unique Us, Robotics and E-Learning“ vizitas Makedonijoje

Erasmus+ projekto: “Future Unique Us, Robotics and E-Learning” vizitas Makedonijoje. Lapkričio 10 d. Medelyno progimnazijos …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *