Pagrindinis / Sveikiname !!! / Prancūzų kalbos vertimo konkursas

Prancūzų kalbos vertimo konkursas

Kovo 6 d. Jovaro progimnazijoje vyko jau tradiciniu tapęs Šiaulių miesto mokyklų 6-8 kl. mokinių prancūzų k. vertimo konkursas. Jame prancūzų kalbos žinias parodo ir vertėjo profesiją „pasimatuoja“ aukščiausius pasiekimus turintys Šiaulių miesto mokiniai besimokantys prancūzų kalbos. Šiemet į konkursą susirinko kaip niekada daug dalyvių. 6 kl. mokinių tarpe antrąją vietą užėmė MINGAILĖ MOCKUTĖ (6k kl.), o septintų klasių mokinių gretose trečiąją vietą iškovojo IEVA VICKAITĖ (7m kl.). Sveikinu ir didžiuojuosi savo mokinėmis! VIVE LA LANGUE FRANÇAISE!

Taip pat skaitykite

2023 KINGS tarptautinės olimpiados rudens semestro rezultatai:

4m Kristanas Gedaminskas dalyvavo atrankoje dėl galimybės atstovauti savo šalį tarptautinėje olimpiadoje ,,KINGS INTERNATIONAL“. Vieta …