Pagrindinis / Tarptautiniai Erasmus+ projektai / Erasmus+ Ugdymo proceso modernizavimas, siekiai ir įgyvendinimas / Mokytojų ERASMUS+ kvalifikacijos tobulinimo kursai Barselonoje

Mokytojų ERASMUS+ kvalifikacijos tobulinimo kursai Barselonoje

2024 metų gegužės 20-25 dienomis Barselonoje (Ispanijoje) vyko tęstinės ERASMUS+ projekto Nr.2023-1-LT01-KA122-SCH-000131513 pagrindinio veiksmo – pedagogų mobilumo veiklos.

Kursų „The Best Digital Tools for Language Teachers“ dalyvės – Medelyno progimnazijos prancūzų kalbos mokytoja Vilma Vaitekutienė ir vokiečių- lietuvių mokytoja Ingrida Zibulskienė. Mokymuose, kurie vyko anglų kalba, taip pat dalyvavo ir pedagogai iš Vokietijos, Lenkijos, Italijos, Kroatijos, Slovakijos ir Nyderlandų. Visą savaitę mokytojai, dirbdami individualiai ir grupėse, tobulino savo skaitmeninių technologijų pritaikymo pamokose žinias, susipažino su naujais įrankiais ir metodais, atliko praktines užduotis. Užsiėmimų metų lektorė Daniela pademonstravo ir leido dalyviams patiems patirti, kaip įprasti mokymo(si) metodai gali tapti skaitmeniniais. Veiklos mokslo inovacijų ir gamtos „Cosmo Caixa“ muziejuje leido įgytas teorines žinias pritaikyti praktikoje.
Kursus papildė ir pažintis su Katalonijos regiono kultūriniu, architektūriniu ir kulinariniu paveldu.

 

Taip pat skaitykite

14-22 dienomis dalyvavo Erasmus+ projekte “Change yourself. Change Society” Sakartvele (Gruzijoje), Rustavi mieste

Šiaulių Medelyno progimnazijos 8k klasės mokinės Augustė Kaminskaitė ir Gabrielė Vingiliauskaitė birželio 14-22 dienomis dalyvavo …