Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro Algirdo Monkevičiaus pasirašyti diplomai

Tęsdama Nacionalinio egzaminų centro pradėtą tradiciją, Nacionalinė švietimo agentūra organizavo Nacionalinį kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkursą.

Šio konkurso tikslas – mokinių bendrųjų kompetencijų ir bazinių žinių taikymo

gebėjimų konkrečiose praktinėse situacijose vertinimas. Konkurso užduotims atlikti nereikia specialių žinių. Konkursu siekiama ugdyti labai svarbius tolesniam mokymuisi ir gyvenimui XXI a. mokinių aukštesniuosius mąstymo gebėjimus,

taip pat gebėjimą kūrybiškai taikyti įgytas žinias.

Konkursas buvo organizuotas trijose amžiaus grupėse: 3–4 klasių mokiniams; 5–7 klasių mokiniams; 8–10 klasių mokiniams. Šioms grupėms buvo parengtos įdomios ir nuotaikingos skirtingo sudėtingumo užduotys, mokiniams artimu ir smalsumą žadinančiu kontekstu.

 2020 m. vasario 03 dieną konkurse dalyvavo 7821 mokinys iš 331 mokyklos (maždaug 43 proc. nuo pagrindinį ugdymą šiose klasėse teikiančių Lietuvos mokyklų).

Jau keletą metų Medelyno progimnazijos 5-8 klasių mokiniai stengiasi nepraleisti konkurso.  Įvertinus mokinių atliktas užduotis ir susumavus rezultatus, sužinojome, kuriems mūsų mokiniams sekėsi ypač gerai. Laureatų diplomais, pasirašytais Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro Algirdo Monkevičiaus,  apdovanoti 4 progimnazijos mokiniai:

 

  1. ADELĖ VENCKUTĖ ir SAULĖ POŠKUTĖ, 6 k klasės mokinės, geriausiai atliko užduotis iš Medelyno progimnazijos 6 klasės mokinių.
  2. JUSTINAS POPOVAS, 7a klasės mokinys, geriausiai atliko užduotis iš Medelyno progimnazijos 7 klasės mokinių.
  3. URTĖ KAVALIAUSKAITĖ, 8c klasės mokinė, geriausiai atliko užduotis iš Medelyno progimnazijos 8 klasės mokinių.

Sveikiname laureatus ir džiaugiamės jų mokymosi pasiekimais.

Informaciją parengė Nijolė Budraitienė

Taip pat skaitykite

Sveikiname mokinių miniatiūrų parodos – konkurso „Kalėdinė miniatiūra ir ne tik…“ laureates

Šiaulių Medelyno progimnazijos technologijų mokytoja ir „Dizaino“ studijos vadovė Aneta Koryznė ir PUG mokytoja Edita …