Pagrindinis / Tarptautiniai Erasmus+ projektai / Erasmus+ projektai – galimybė tobulėti

Erasmus+ projektai – galimybė tobulėti

2023 m. spalio 30 – lapkričio 3 dienomis Šiaulių Medelyno progimnazijos mokytojos Rita Malevičienė, Laura Sasnauskienė, Jurgita Girkantienė ir Dalia Česnauskienė dalyvavo Erasmus+ KA122 projekto „Ugdymo proceso modernizavimas, siekiai ir įgyvendinimas“ Darbo stebėjimo veiklose, kurios vyko Turkijos Kodžaelio/Izmito TURKAN DERELI ILKOKULU mokykloje.   

Mokykloje projekto dalyvės stebėjo šalies pedagogų įvairių metodų taikomas pamokas, džiaugėsi aktyviu mokinių darbu, dalyvavo mokyklos vykdomose popamokinėse veiklose. Nuo pirmųjų šioje šalyje akimirkų pedagogės pajuto šiltą TURKAN DERELI ILKOKULU mokyklos mokytojų bendravimą ir bendradarbiavimą. Mokyklos atstovai pristatė mokyklą bei papasakojo jos įkūrimo istoriją.  Šios mokyklos pedagogai supažindino su vietos bendruomene, taip pat mielai dalinosi įgyta pedagogine patirtimi bei pristatė Turkijos švietimo sistemą.

Nors vizitas buvo trumpas, tačiau projekto dalyvės turėjo galimybę susipažinti su šalies kultūra, jos tradicijomis, lankytis Izmito turistų lankomiausiose vietose, paskanauti tradicinių turkiškų patiekalų. Apsilankydamos TURKAN DERELI ILKOKULU  mokykloje mokytojos įgijo naudingos pedagoginės patirties bei išsivežė draugiškus prisiminimus apie šios mokyklos bendruomenę.

Projekto koordinatorė Dalia Česnauskienė

 

Taip pat skaitykite

PROFESINIO ORIENTAVIMO KONSULTANTAI DALYVAVO ERASMUS+ PROJEKTE PRANCŪZIJOJE

2020 m. vasario 23 – 29 d. Šiaulių miesto progimnazijų ir gimnazijų profesinio orientavimo konsultantai: …