Erasmus+ kursai Almadoje, Portugalijoje

Vasario 12 – 16 dienomis Šiaulių Medelyno progimnazijos komanda: mokyklos direktorė I. Mazrimienė, anglų kalbos mokytojos I. Balčiūnienė ir M. Bartaševičiūtė-Grudžinskienė bei socialinė pedagogė J. Girkantienė dalyvavo Erasmus +  kursuose “Europeans Sharing Views – Making sense of the world through multimedia”, kurie vyko Portugalijoje, Almados mieste. Dalyvavimas kursuose buvo neįkainojama patirtis! Mišriose grupėse dirbome filmuodami trumpus video reportažus, redagavome video medžiagą, naudojant įvairias technikas ir kompiuterines programas. Vyko sukurtų filmų pristatymas ir kritinė analizė. Temos, kurias panaudojome, įtraukė tvarumą, sveikatą, kokybišką ugdymą, vandens tausojimą ir urbanistinį gyvenimą. Tai buvo puiki galimybė įgyvendinti kūrybiškas idėjas, plėtoti komandinio darbo įgūdžius, užmegzti tarptautinius ryšius tolimesniam bendradarbiavimui.
 
Straipsnį parengė: I. Mazrimienė, I. Balčiūnienė, M. Bartaševičiūtė-Grudžinskienė, J. Girkantienė

Taip pat skaitykite

Erasmus+ programos „Ugdymo karjerai sistemos tobulinimas Šiaulių miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose“ darbo stebėsenos vizitas Italijoje, Turine.

Š.m. balandžio 26-30 d. Šiaulių Medelyno progimnazijos profesinio orientavimo konsultantė, lietuvių k. mokytoja Monika Domeikienė …