Erasmus+ kursai Almadoje, Portugalijoje

Vasario 12 – 16 dienomis Šiaulių Medelyno progimnazijos komanda: mokyklos direktorė I. Mazrimienė, anglų kalbos mokytojos I. Balčiūnienė ir M. Bartaševičiūtė-Grudžinskienė bei socialinė pedagogė J. Girkantienė dalyvavo Erasmus +  kursuose “Europeans Sharing Views – Making sense of the world through multimedia”, kurie vyko Portugalijoje, Almados mieste. Dalyvavimas kursuose buvo neįkainojama patirtis! Mišriose grupėse dirbome filmuodami trumpus video reportažus, redagavome video medžiagą, naudojant įvairias technikas ir kompiuterines programas. Vyko sukurtų filmų pristatymas ir kritinė analizė. Temos, kurias panaudojome, įtraukė tvarumą, sveikatą, kokybišką ugdymą, vandens tausojimą ir urbanistinį gyvenimą. Tai buvo puiki galimybė įgyvendinti kūrybiškas idėjas, plėtoti komandinio darbo įgūdžius, užmegzti tarptautinius ryšius tolimesniam bendradarbiavimui.
 
Straipsnį parengė: I. Mazrimienė, I. Balčiūnienė, M. Bartaševičiūtė-Grudžinskienė, J. Girkantienė

Taip pat skaitykite

14-22 dienomis dalyvavo Erasmus+ projekte “Change yourself. Change Society” Sakartvele (Gruzijoje), Rustavi mieste

Šiaulių Medelyno progimnazijos 8k klasės mokinės Augustė Kaminskaitė ir Gabrielė Vingiliauskaitė birželio 14-22 dienomis dalyvavo …