Pagrindinis / Sveikiname !!! / I vieta interaktyviame anglų kalbos konkurse ,,Christmas Treasure Hunting” Romuvos progimnazijoje

2016 gruodžio 8 d. Romuvos progimnazijoje vyko Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 4-ų klasių mokinių interaktyvus anglų kalbos konkursas ,,Christmas Treasure Hunting”. Dalyvavo mokiniai iš 10 mokyklų.Medelyno progimnazijos komanda -Kamilė Žalytė, Emilija Liutikaitė, Matas Sketerskas, Karolis Virvičius. Vyko komandinis mokinių darbas, atliekant komunikacines anglų kalbos užduotis interaktyvioje lentoje, panaudojant aktyvaus dalyvavimo sistemą OPTIVOTE ir planšetinius kompiuterius.Medelyno progimnazija ir Sandoros progimnazija surinko daugiausiai taškų ir laimėjo I vietą. Mokinius paruošė mokytojos Iraida Rostovskienė ir Inga Balčiūnienė.

Tarptautinio edukacinio konkurso „Olympis 2023-Rudens sesija“ rezultatai