7a klasės mokiniai sėkmingai baigė Šiaulių universiteto STEAM programą

Baigiantis 2018-2019 mokslo metams, karštomis birželio dienomis, Medelyno progimnazijos mokinių  komanda: Augustas Jankauskas, Audrius Klusas, Arnedas Kubeckas, Gerda Mockutė, Matas Jonas Petrovas, Justinas Popovas, Austėja Riukaitė, Arimantas Volbikas, Kamilė Žalytė, Auksė Baranauskaitė dalyvavo Šiaulių universiteto organizuojamoje STEAM programoje „Augalų morfologinių savybių įsisavinimas“. Programos vadovė Šiaulių universiteto Botanikos sodo administratorė ir botaninių kolekcijų kuratorė Rita Šulskienė padėjo mokiniams pagilinti biologijos žinias ir jas kūrybiškai panaudoti praktikoje. Užsiėmimų metu, mokydamiesi kitokioje aplinkoje, mokiniai lengvai įsisavino augalų morfologines savybes, susipažino su botanikos sodo augalų įvairove, išmoko papuošti augalų raštais sportinius marškinėlius ir medžiaginius maišelius. Visiems dalyviams, sėkmingai baigusiems STEAM programą, buvo išduoti pažymėjimai.

Sveikiname programos dalyvius.

Informaciją pateikė Nijolė Budraitienė

Taip pat skaitykite

Konkursas ,,Chemijos šaškių čempionatas“

2019 m. birželio 6 dieną  8c klasės mokiniai Gerda Rumšaitė ir Ugnius Klusas dalyvavo Šiaulių …