PUG INICIATYVOS ,,JUDANTI KLASĖ“ NUGALĖTOJAI

MEDELYNO PROGIMNAZIJOS PRIEŠMOKYKLINUKAI, ĮVEIKĘ 86 MOKYKLAS, IŠ JŲ 49 AKTYVIOS MOKYKLOS, TAPO FIZINĮ AKTYVUMĄ PROPAGUOJANČIOS, INICIATYVOS ,,JUDANTI KLASĖ“ NUGALĖTOJAIS IR BUVO APDOVANOTI KRIŠTOLINE, SU INICIATYVOS LOGOTIPU, STATULĖLE.

      Judėjimo pasaulis – platus ir be galo įdomus! Pradedame jį tyrinėti jau šiandien!

      Gegužės mėnuo Medelyno progimnazijos priešmokyklinukams buvo pilnas džiaugsmo ir judėjimo. Visų trijų grupių ugdytiniai įsijungė į respublikinę iniciatyvą ,,Judanti klasė“.

      ,,Judanti klasė“ – tai tokia klasė, kurioje visi kartu ir kiekvienas atskirai stengėsi kuo daugiau judėti, kelti sau ir draugams gerą nuotaiką, draugiškai įsitraukti į aktyvias veiklas. Visą iniciatyvos laikotarpį vykdėme fizinio aktyvumo užduotis. Nuo kasdieninės rytinės mankštos gryname ore, linksmų grupių šokių, judriųjų komandinių žaidimų, estafečių, žygių pėsčiomis į miesto parką iki judriųjų savaitgalių namuose. Puikiai į iniciatyvą įsitraukė ir ugdytinių šeimos nariai, savaitgalius praleisdami labai aktyviai.  Gražiausios šeimų fizinio aktyvumo akimirkos papildė virtualią nuotraukų parodą ,,Mano sportiška ir draugiška šeima“.

        Atlikdami užduotis, pasitelkdami savo išradingumą, kūrybiškumą, skyrėme daugiau dėmesio fizinei, emocinei ir psichinei vaikų sveikatai, o svarbiausia, įgyvendinome idėją ,,60+“ aktyvių minučių kasdien kuo daugiau judėti nei esame įpratę. Vaikai plėtojo fizinį aktyvumą įdomiomis formomis, ugdėsi bendrystės jausmą.

        Aktyviai praleistas akimirkas užfiksavome nuotraukose. Pagal iniciatyvos nuostatus, nuotraukas turėjome sudėlioti į originalią dėlionę, sukuriant kompoziciją pačių pasirinkta fizinio aktyvumo tema.

Taip pat skaitykite

Priešmokyklinukus aplankė rašytoja Neringa

Pas mūsų mokyklos priešmokyklinukus svečiavosi rašytoja Neringa Tik, sukūrusi ne vieną dešimtį pasakų, kurios džiugina …