Pagrindinis / Tarptautiniai Erasmus+ projektai / Projektas „Be my Life Buoy” / Projekto „Be My Life Buoy“ vizitas Turkijoje

Projekto „Be My Life Buoy“ vizitas Turkijoje

2023 metų gegužės 8-12 dienomis mokyklos komanda dalyvavo projekto „Be My Life Buoy“ vizito Turkijoje veiklose. Vizito metu vyko mokinių pristatymai apie pabėgėlių ir reemigrantų švietimą kiekvienoje šalyje, apie tai, kaip organizuojamas švietimas kiekvienoje mokykloje. Taip pat mokiniai pateikė pristatymus kaip kokiais demokratijos principais vadovaujamasi kiekvienoje šalyje organizuojant ugdymą pabėgėliams. Mūsų mokiniai savo pasisakyme taip pat pristatė ukrainiečių pabėgėlių mokinių pasisakymų video, kuriuose jie pasakoja apie savo patirtį Lietuvoje pirmaisiais metais ir po metų, pasakoja apie pokytį.  Įdomiai buvo organizuotos diskusijos, edukacijos šia tema, kur galėjo savo nuomonę išsakyti kiekvienas projekto dalyvis.  Tai galimybė ne tik mokiniams, bet ir mokytojams pasisemti patirties organizuojant pabėgėliams švietimą šiuo laikotarpiu, kai mokykloje mokome didelį būrį ukrainiečių vaikų. Pažintinės dienos metu mokiniai ne tik susipažino su nuostabiomis Turkijos vietovėmis, bet taip pat vyko edukacijos, vaikai buvo mokomi bendradarbiaujant įtraukti vieni kitus į veiklas.

Taip pat skaitykite

Nauji Erasmus+ tarptautiniai projektai Medelyno progimnazijoje

Šiais mokslo metais (2020-2020) Šiaulių Medelyno progimnazijoje „užderėjo“ gausus projektų derlius. Mokykla įsitraukė net į …