Dailės ir technologijų mokytoja metodininkė Aneta Koryznė rengė mokinius šalies bendrojo ugdymo mokyklų atvirukų konkursui. Didžiuojamės 5a klasės mokine Austėja Klapatauskaite, kuri pelnė padėką už šaunų kūrybinį projektą.
Taip pat skaitykite
Sveikiname Kalbų Kengūros konkurso nugalėtojus
Sveikiname Kalbų Kengūros (rusų k.) konkurso nugalėtojus: septintokes Leilą D., Miglę K. (7k) ir aštuntoką …
Šiaulių Medelyno Progimnazija Čia pradedame siekti aukštumų…
