Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Zoninės ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos

Zoninės ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos

Kovo 8 dieną Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko zoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos, kuriose dalyvavo mūsų mokyklos komanda. Vyko itin atkakli kova, sukėlusi daug triukšmo, jaudulio, emocijų, klaidų ir pergalių. Iš 4 (1 komanda neatvyko) mokyklų komandų nugalėtojais tapo Biržų Kaštonų  pagrindinės mokyklos pradinukai, atkaklioje kovoje, labai mažu skirtumu, įveikę mūsų mokyklos mokinius, trečiąją vietą iškovojo Kupiškio P. Matulionio  progimnazijos komanda.

Šiose varžybose mokiniai varžėsi aštuoniose kombinuotose estafetėse. Atliekant šias estafetes lavinamos vaikų vikrumo, greitumo, koordinacijos ypatybės, tobulinami krepšinio, futbolo, gimnastikos, salės riedulio technikos veiksmai, ugdomas komandinis bendradarbiavimas, siekiant bendro tikslo – pergalės.

Labai džiugu, kad mūsų mokyklos ketvirtokai  pademonstravo visus savo geriausius gebėjimus ir iškovojo II vietą. Jie gynė ne tik mokyklos, bet ir miesto garbę Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose.

Mokytojai Arvydas ir Laimutė

VDM akcija “DAROM!”

Atšilus orams vis dažniau su VDM vaikučiais išeiname į lauką. Pastebėjome ,kad mokyklos   stadione labai …