Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Žingsnis sveikatos link bendradarbiaujant

Žingsnis sveikatos link bendradarbiaujant

Spalis – sveikatos mėnuo. Tai puikus būdas sveikai ir turiningai praleisti laiką nesėdint prie kompiuterio monitorių. Medelyno progimnazijos 1b klasės mokiniai spalio 9d. vyko į Gegužių progimnaziją. Pirmokai dalyvauja projekte „Žingsnis sveikatos link bendradarbiaujant“. Į šį projektą įsitraukė: Centro pradinės mokyklos pirmokai ir šeimininkai – Gegužių progimnazijos pirmokėliai. Tą dieną į sporto salę visus pakvietė sveikuolis Zuikis, kuris mokė mažuosius pirmokėlius ne tik sveikai maitintis, sportuoti, bet ir organizavo įvairius žaidimus, linksmas estafetes. Kiekvienas, dalyvaujantis šioje šventėje, džiaugėsi, kad žaisdami gali nugalėti savanaudiškas paskatas, ugdėsi savitvardą, ryžtingumą, kitas dorovines ir valios savybes.

RESPUBLIKINĖ MAŽOJI LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA

2024 m. kovo 20 d. Medelyno progimnazijoje vyko tradicinė respublikinė mažoji lietuvių kalbos olimpiada. Olimpiados …