Pagrindinis / Mokyklos naujienos / XX tarptautinis piligriminis žygis IŠ KRYŽIŲ KALNO Į ŠILUVĄ

XX tarptautinis piligriminis žygis IŠ KRYŽIŲ KALNO Į ŠILUVĄ

Rugsėjo 10 d. (šeštadienį) 8 klasių mokiniai dalyvavo XX tarptautiniame jubiliejiniame piligriminiame žygyje „Tebūna man, kaip tu pasakei“ (Lk 1,38b) iš Kryžių kalno į Šiluvą pažymint Šiaulių vyskupijos 25-ąsias įkūrimo metines.

Piligrimystė – tai religiniais motyvais pagrįsta kelionė į šventą vietą. Tokios kelionės tikslas – 

pajusti artimą ryšį su Dievu.

Žygio metu mokiniai galėjo išbandyti savo jėgas, ištvermę nueinant 16 km atstumą, susirasti naujų draugų, dalintis bendryste, padėkoti už visas gautas malones, paprašyti palaimos ir aplankyti bei pasveikinti Švč. Mergelę Mariją Šiluvoje. 

Taip pat skaitykite

STEAM edukacijos Šiaulių techninės kūrybos centre

Rugsėjo 5d. 3k klasės mokiniai lankėsi Šiaulių techninės kūrybos centre. Mokiniai sužinojo daug informacijos apie …