Pagrindinis / Mokyklos naujienos / VOKIEČIŲ KALBOS PAMOKĖLĖ PIRMOKAMS „ARTĖJA KALĖDOS“

VOKIEČIŲ KALBOS PAMOKĖLĖ PIRMOKAMS „ARTĖJA KALĖDOS“

Gruodžio 5 dieną 1K klasės mokinukai džiaugėsi savo klasėje sulaukę netikėtos viešnios. Ta viešnia, tai – mokyklos ilgamečio partnerio, Goethe‘s instituto, dovana artėjančių Kalėdų proga. Pirmus metus vokiečių kalbos besimokantys pirmokėliai sveikinosi ir dainavo vokiškai, šoko, vaidino ir net sniego senį pasigamino. Milžinišką patirtį turinti vokiečių mokytoja, vadovėlių autorė ir dainų kūrėja Gilma Plūkienė savo pamokėlėje „Artėja Kalėdos“ mažuosius ne tik įtraukė į smagias veiklas, bet ir įkvėpė tolesnei vokiečių kalbos mokymosi kelionei.

Mokytojos Daiva Jokubaitienė ir Ingrida Zibulskienė

Prancūzų kalbos viktorina Medelyno progimnazijoje

Kovo 20-ąją – tarptautinę Frankofonijos dieną – į Medelyno progimnaziją susirinko net šešių miesto progimnazijų …