Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Vitražinio paveikslo konkursas

Vitražinio paveikslo konkursas

Gegužės 4 d. vyko Šiaulių vyskupijos Katechetikos centro organizuoto mokinių ir mokytojų konkurso „Šiaulių vyskupijos Bažnyčių šventieji globėjai“ laureatų apdovanojimas. Konkurse dalyvavo 44 ugdymo įstaigos iš Šiaulių apskrities. Konkursui ruoštis pradėjome žiemą – išsirinkome šventąjį globėją Juozapą, vėliau su pirmokais bandėme įgyvendinti viziją, kaip nupiešti vitražinį piešinį. Labai džiaugiuosi, kad pirmoko A. Staražinsko darbą komisija atrinko tarp laureatų 1 – 4 klasių vitražinio paveikslo modelio grupėje ir skyrė specialų apdovanojimą. Kaip minėjo renginio vedėja, buvo sudėtinga užduotis komisijai išrinkti pačius gražiausius darbus, nes visi darbai buvo verti dėmesio. Renginyje dalyvavo Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis, įteikė padėkas laureatams.

Linkiu Ariui kūrybinės sėkmės ateityje.

Mokinį paruošė dailės ir technologijų mokytoja R. Balčiūnienė.

Respublikinė virtuali pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų – piešinių – paroda „Sportas mano šeimoje“

RESPUBLIKINĖ VIRTUALI  PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ – PIEŠINIŲ –  PARODA  ,,SPORTAS MANO ŠEIMOJE“   …