Virtualus susitikimas su rašytoja Neringa Vaitkute

Įgyvendinant Šiaulių miesto savivaldybės finansuojamą projektą – literatūros festivalį „Šiauliai – skaitančių vaikų miestas“, spalio 21 dieną 3m klasės mokiniai turėjo galimybę dalyvauti virtualiame susitikime su rašytoja Neringa Vaitkute.

Rašytoja mokiniams pristatė knygos „Klampynių kronikos“ 1-3 dalis. Už „Klampynių kronikos“ 1 dalį rašytoja buvo apdovanota Prano Mašioto premija „Už geriausią metų knyga vaikams“.

Vaikai susidomėję klausėsi skaitomų ištraukų iš knygos „Klampynių kronikos 2. Neramios dienos“, apžiūrėjo pačios autorės pieštas knygos iliustracijas.

Susitikimas vaikams paliko neišdildomą įspūdį.

Ačiū bibliotekos vedėjai Janinai už mokiniams suteiktą galimybę pabendrauti su rašytoja Neringa Vaitkute ir plačiau susipažinti su jos kūryba.

Daiva Jokubaitienė

Taip pat skaitykite

Atidaryta mokinių kūrybinių darbų paroda „Kuriame Lietuvai“, kuri skirta Sausio 13-jai paminėti.

Šiaulių V. Kudirkos ir Medelyno progimnazijos dailės ir technologijų mokytoja metodininkė Aneta Koryznė Šiaulių m. savivaldybės bibliotekos „Spindulio“ filialo, Medelyno progimnazijos ir V. Kudirkos progimnazijos  socialinių tinklų Facebook erdvėse atidarė šių dviejų progimnazijų mokinių kūrybinių darbų parodą „Kuriame Lietuvai“.  Maloniai kviečiame apžiūrėti darbus.