VIRTUALUS (ONLINE) KONKURSAS “GRAŽIAUSIAS HELOVINO MOLIŪGAS” (HALLOWEEN PUMPKIN CARVING CONTEST)

2018 m. lapkričio 5 – lapkričio 11 dienomis virtualioje (online) erdvėje vyko “Gražiausio Helovino moliūgo” konkursas , skirtas Šiaulių regiono ir miesto pradinių mokyklų (PUG, 1-4 klasių) ir progimnazijų (1-8 klasių) mokiniams. Konkurso organizatoriai – Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija bei Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Amerikos skaitykla.

Medelyno progimnazijos mokinys Lukas Masiulionis laimėjo 3-ąją vietą (mokytoja I.Rostovskienė), Goda Linkutė apdovanojimą už moliūgą ,,Pašaiputis“ (mokytoja Iraida Rostovskienė), Augustas Tamošaitis apdovanojimą už moliūgą ,,Didžiaakis“ (mokytoja Birutė Šiušienė).

Sveikiname!

Taip pat skaitykite

Išrinkta nauja mokinių prezidentė – Austėja Bukantytė!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.