Virtuali, integruota anglų kalbos–IKT pamoka “Internet Safety“

Vasario 11 d. vyko virtuali, integruota anglų kalbos-IKT pamoka/paskaita “Internet Safety“ 8a klasės mokiniams su lektore S. Daukanto gimnazijos mokytoja J. Selveniene. Pamokos metu mokiniai sužinojo apie kasmet minimą saugaus interneto dieną, kurios metu vyksta daug renginių. Buvo atkreipiamas dėmesys į tai, kad naršydami kiekvienas paliekame savo skaitmeninį pėdsaką, todėl labai svarbu laikytis mandagumo ir būti atsakingiems internete. Taip pat buvo aptartos problemos, kylančios virtualioje erdvėje, būdai, kaip jų išvengti ir būdai, kaip jas spręsti. Vyko diskusija apie laiką, praleistą prie išmaniųjų įrenginių. Buvo pateikta daug patarimų, kaip mažinti poreikį būti virtualioje erdvėje. 

I.Balčiūnienė, M. Bartaševičiūtė-Grudžinskienė

Taip pat skaitykite

Parengta ugdytinė skaitė pranešimą tarptautinėje konferencijoje

Šiaulių Medelyno progimnazijos technologijų mokytoja metodininkė Aneta Koryznė parengė 7K kl. mokinę  Agnę Papšytę tarptautinei …