Pagrindinis / VDM / VDM darbeliai

VDM darbeliai

VDM 1m klasės mokiniai su mokytojomis mokėsi pažinti, kokie yra paros laikai – rytas, diena, vakaras, naktis.
Mokiniai pasigamino po laikrodį patys jį dekoravo ir mokėsi pažinti valandas, minutes, nusakyti laiką.
Dienos simbolis tapo spalvoti drugeliai, pagaminti taikant aplikacijos techniką ir krepinį popierių.
Kad naktį aplankytų gražūs sapneliai, vaikai pasigamino spalvingas sapnų gaudykles, kurias planavo pasikabinti prie savo lovos.

Balandžio 22 diena paskelbta Pasauline Žemės diena. Šiai dienai paminėti VDM mokiniai dalyvavo užsiėmime “Myliu savo Žemę”. Mokiniai diskutavo apie ekologiją, atliekų rūšiavimą, gėlo vandens resursų išsaugojimą. Taip pat susipažino su gaubliu ir netgi pavaizdavo jį savo darbeliuose ir piešiniuose. Kilus audringoms diskusijoms, kieno darbelis gražiausias, buvo organizuotas konkursas. Kompetentinga komisija, kurios nariais buvo VDM 1i bei 1k klasių mokiniai, rinko gražiausius darbus.

Mokiniai, užėmę pirmas tris vietas, buvo apdovanoti padėkomis.

Tolerancijos dienai VDM 1m klasės mokiniai pagamino po žibintą iš popieriaus.

Žibintai buvo dekoruojami įvairiomis technikomis, o po to susiliejo į Tolerancijos upę. Užsiėmimo metu diskutavome …