V. Kudirkos ir Medelyno progimnazijų partnerystė

Balandžio – gegužės mėnesius buvo vykdomas V. Kudirkos ir Medelyno progimnazijų partnerystės projektas „Kalbinukas“.

Balandžio 17 dieną į popietę rinkosi projekto „Kalbinukas” dalyviai: mokiniai, specialieji pedagogai, logopedai.

Mokiniai spinduliuodami kūrybos ir fantazijos energija atliko užduotis, turėjo galimybę bendrauti ir bendradarbiauti, žaisti, patirti atradimo ir pažinimo džiaugsmą.

Pedagogai tobulino profesinę kompetenciją, dalinosi gerąja darbo patirtimi su miesto pedagogais, logopedais, specialiaisiais pedagogais.

Džiugu, kad V. Kudirkos ir Medelyno logopedės bei specialiosios pedagogės turi puikių idėjų, kaip pradžiuginti ir kūrybiškai ugdyti specialiųjų poreikių mokinius.

Medelyno progimnazijos vaiko gerovės komisijos pirmininkė

Virginija Krasauskienė

JAUNASIS OLIMPIETIS 2020

2020 m. sausio 15 d. 0 – 4 klasių moksleiviai dalyvavo sporto projekte „JUNIOR OLYMPIC …

El. pašto adresas nebus skelbiamas.