UAB „Toksika“ edukacinė paskaita apie pavojingąsias atliekas

2018 m. birželio 4 d. Medelyno progimnazijoje lankėsi UAB „Toksika“ chemijos laboratorijos vedėja Rita Paukštė ir 8 klasės mokiniams papasakojo apie įmonę UAB „Toksika“, joje dirbančių žmonių profesijas. Edukacinės paskaitos metu pristatė bendrovės atliekamas paslaugas ir papasakojo apie pavojingų atliekų rūšiavimą ir naikinimą.

Po edukacinės paskaitos bendrovė iš mokyklos surinko pavojingąsias atliekas specialiuoju transportu, užtikrindama saugų ir operatyvų jų išvežimą.

UAB „Toksika“ yra valstybės valdoma pavojingųjų ir nepavojingųjų atliekų tvarkymo įmonė, įregistruota Atliekų tvarkytojų valstybės registre ir turinti Pavojingųjų atliekų tvarkymo licenciją. „Toksikos“ pagrindinė akcininkė – valstybė, pagrindinio akcininko teises ir pareigas įgyvendina LR ūkio ministerija.

Taip pat skaitykite

Mūsų mokykla – „Erasmus+“ projekto partneris

Šiaulių miesto savivaldybės administracija, kartu su miesto bendrojo ugdymo mokyklomis, parengė „Erasmus+“ programos projekto „Ugdymo …