Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Transatlantinė tiesioginė integruota anglų kalbos – geografijos pamoka iš saulėtojo Majamio

Transatlantinė tiesioginė integruota anglų kalbos – geografijos pamoka iš saulėtojo Majamio

 7k klasės mokiniai kovo 15 dienos niūrų orą iškeitė į Majamio šilumą, dalyvaudami  integruotoje anglų kalbos – geografijos pamokoje, kurią organizavo “Online Bilingual Academy” (Florida, Majamis). Mokiniai ir mokytojai bendravo su anglų kalbos mokytoju Oldair Arau, lygino Lietuvos ir Majamio orą, augaliją ir gyvūniją, kraštovaizdžius, maistą, lankytinas vietas. Turėjo galimybę pamatyti trumpą video apie Majamį, sužinoti daug įdomių faktų, diskutuoti bei smagiai ir turiningai praleisti laiką. Pamokos pabaigoje mokytojas iš Majamio pasidžiaugė, kad mokiniai turi geras anglų kalbos žinias, geba sklandžiai komunikuoti ir puikiai reprezentuoti savo šalį. Kad pamoka buvo įtraukianti, įsitikinome, nes užsiėmimo pabaigoje kiekvienas paklaustas mokinys papasakojo ir pristatė labiausiai įsimintinus faktus, kuriuos sužinojo pamokoje. 

 Mokytojos I. Balčiūnienė, M. Bartaševičiūtė – Grudžinskienė, E. Valienė 

Taip pat skaitykite

Kvietimas