Pagrindinis / Svarbi informacija ! / Tėvelių susirinkimas dėl supažindinimo su elektronine prašymų registracijos sistema

Tėvelių susirinkimas dėl supažindinimo su elektronine prašymų registracijos sistema

2022 m. vasario 24 d. 18.00 val. Microsoft Teams aplinkoje bus organizuojamas susirinkimas tėveliams dėl prašymų pateikimo  tvarkos per elektroninę prašymų registracijos sistemą į naujai formuojamas 1 ir 5 klases  (8 klasių mokinių  tėveliams – į gimnazijas) mokytis nuo 2022-09-01. Besimokantiems / besiugdantiems Medelyno progimnazijoje prisijungimo nuoroda bus atsiųsta vasario 23 d.  Jūsų vaiko klasės vadovo / pedagogo. Patvirtinus elektroninės prašymų registracijos į Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklas sistemos nuostatus, Vadovas tėvams iki kovo 1 d. bus pateiktas miesto savivaldybės puslapyje https://www.siauliai.lt/page/view/228 ir mokyklos svetainėje. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad  į mokyklą pirmumo teise priimamas asmuo, gyvenantis tai mokyklai priskirtoje aptarnavimo teritorijoje (į būsimą 5 klasę pirmumo teisė – besimokantiems mokykloje).

Mokyklos administracija

Taip pat skaitykite

Informacija tėvams apie COVID-19

APIE ELEKTRONINĖS ANKETOS PILDYMĄ PATVIRTINUS COVID-19 LIGĄ Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos …