Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Tėvai ir vaikai – kas gali būti smagiau (6b kl.)

Tėvai ir vaikai – kas gali būti smagiau (6b kl.)

Taip linksmai apibūdino išvyką Viktorijos mama.

Į ekskursiją Latvijon 6b klasės mokiniai entuziastingai pasiūlė vykti kartu su tėveliais. Truputį nerimavome, ar tėveliams patiks mūsų išvyka. Bet rezultatas pranoko visus lūkesčius. Tėveliai – tokie pat žingeidūs, linksmi, draugiški, dainingi, kaip ir jų vaikai. Smagu buvo stebėti, kaip vaikai su tėvais Rundalės pilyje dalinasi įspūdžiais, aptarinėja architektūros, meno kūrinių savybes, vieni kitiems vertėjauja, kaip Tervetės gamtos parke kartu smagiai leidžia laiką, o jo, atrodo, vis per mažai.

Autobuse netilo vaikų ir tėvelių juokas, vyko dainų konkursas tarp tėvelių ir vaikų komandų. Kas laimėjo? Atspėkite. J

–        Buvo labai linksma, linksma, linksma nuo pradžių iki pabaigos ir gražu, jauku, su visais jaučiausi kaip su artimiausiais žmonėmis, su savo šeima, – sakė Kristupo mama.

–        Grynas oras + draugystė = atgaiva sielai ir kūnui,  – džiaugėsi Emilijos mama.

–        Diena kitaip!!! Grynas oras, šauni kompanija. Jėga!!!… Labai gražu, nuostabu… Prašome nors kartą per mėnesį suorganizuoti tokią puikią išvyką… Nuostabu… Būtina pakartoti.. Patiko kolektyvas… – kalbėjo tėveliai.

O viską vainikavo Nedos tėvelio aiškus vyriškas pareiškimas:

–        FAINA!!!

Džiugu, kad tėveliai – tikri mūsų mokyklos bendruomenės nariai: paslaugūs, geranoriški, pagarbūs ir norintys vėl ir vėl čia sugrįžti. Iki malonių susitikimų.

Klasės vadovė Danguolė Džiuvienė

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …