Tęstinis partnerystės projektas „Draugaujame, žaidžiame ir kalbame“.

Gegužės 10 – 28 dienomis vyko  Medelyno progimnazijos ir  lopšelio-darželio „Žilvitis“ tęstinis partnerystės projektas „Draugaujame, žaidžiame ir kalbame“. Projekto tikslas – organizuoti veiklas, skatinančias ikimokyklinukus ir priešmokyklinukus bendrauti ir bendradarbiauti, plėtoti žinias, atskleisti savo gebėjimus ir įgūdžius, patirti ugdymo(si) džiaugsmą ir sėkmę.

Šį pavasarį skirtingose erdvėse, bet vienu metu logopedės organizavo integruotų veiklų savaitę „Pavasario spalvos ir garsai“. Vaikai prisiminė pavasario pranašus, rašė manų kruopose raides ir žodžius, atliko interaktyvias užduotis, išradingai mankštino pirštelius ir puošė medžių kamienus žiedais, smaginosi lavindami kalbinį kvėpavimą ir rinkdami šiaudeliais nuo stalų vabzdžius, miklindami kojeles ir šokuodami kaip varlytės. Organizuota kūrybinių darbų parodėlė džiugino mokyklos bendruomenę. Patraukli, įvairi projektinė aplinka skatino skirtingų gebėjimų vaikų kūrybiškumą, tenkino jų smalsumą, suteikė daug teigiamų emocijų.

Logopedė Daiva Mačiūnaitė

Taip pat skaitykite

DofE KVALIFIKACINIS ŽYGIS 2021

Gegužės 29 dieną ,tarptautinio apdovanojimų programos Dofe dalyviai, startavo 2 dienų ir vienos nakties kvalifikacinio …