Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Tarptautinis konkursas “LINKART – CONNECTED THROUGH ART“

Tarptautinis konkursas “LINKART – CONNECTED THROUGH ART“

Mūsų ilgamečiai draugai, Anton Tomaž Linhart mokykla Slovėnijoje, Radovljicoje, šiemet švenčia savo 50-ąjį gimtadienį. Ta proga organizuoja tarptautinį konkursą “LINKART – CONNECTED THROUGH ART“, prie kurio prisijungėme ir mes, vokiečių kalbos besimokantieji Medelyno progimnazijos mokiniai. 7k klasės mokiniai Vilija Mikolavičiūtė ir Dovydas Starkus, pasidomėję Slovėnijos gamtos ir kultūros paveldu, nusprendė savo dalyvavimu prisidėti prie šios gražios šventės. Jų darbai buvo atrinkti ir  eksponuojami Radovljicos miestelio galerijoje. Čia pasidžiaugti jais gali ne tik mokiniai bei mokytojai, bet ir visa miestelio bendruomenė. Sveikiname savo draugus Slovėnijoje ir didžiuojamės savo mokyklos mokiniais!

Taip pat skaitykite

8m Saulius Vitkauskas skaitė pranešimą nuotolinėje respublikinėje mokinių konferencijoje „Kūrybiniai projektai XXI amžiaus pamokoje“ 

Š. m. lapkričio 23 d. 8m Saulius Vitkauskas skaitė pranešimą „Sausio 13-osios detektyvas“ nuotolinėje respublikinėje …