Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Tarptautinis konkursas “LINKART – CONNECTED THROUGH ART“

Tarptautinis konkursas “LINKART – CONNECTED THROUGH ART“

Mūsų ilgamečiai draugai, Anton Tomaž Linhart mokykla Slovėnijoje, Radovljicoje, šiemet švenčia savo 50-ąjį gimtadienį. Ta proga organizuoja tarptautinį konkursą “LINKART – CONNECTED THROUGH ART“, prie kurio prisijungėme ir mes, vokiečių kalbos besimokantieji Medelyno progimnazijos mokiniai. 7k klasės mokiniai Vilija Mikolavičiūtė ir Dovydas Starkus, pasidomėję Slovėnijos gamtos ir kultūros paveldu, nusprendė savo dalyvavimu prisidėti prie šios gražios šventės. Jų darbai buvo atrinkti ir  eksponuojami Radovljicos miestelio galerijoje. Čia pasidžiaugti jais gali ne tik mokiniai bei mokytojai, bet ir visa miestelio bendruomenė. Sveikiname savo draugus Slovėnijoje ir didžiuojamės savo mokyklos mokiniais!

Pavasario atostogos Prancūzijoje.

Jau antrus metus iš eilės pavasario atostogas prancūzų kalbos besimokantys mokiniai praleidžia kelionėje. Pakeliui į …