Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Tarptautinis eTwinning projektas „My Own Library“

Tarptautinis eTwinning projektas „My Own Library“

5m klasės mokiniai, jų anglų kalbos mokytojos Inga Balčiūnienė, Monika Bartaševičiūtė Grudžinskienė ir dailės mokytoja Gražina Pulmickienė kartu su Turkijos, Rumunijos, Serbijos mokiniais ir mokytojomis dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte “My Own Library” (Mano biblioteka). Projekto metu mokiniai anglų kalba pristatė save, mokyklą, mokyklos ir savo asmeninę biblioteką, skaitė ir iliustravo knygas, gamino savo rankų darbo knygų skirtukus, naudodamiesi įvairiomis internetinėmis programėlėmis kūrė logotipus, plakatus, iliustracijas. Kartu su kitų šalių mokiniais kūrė ir iliustravo virtualią pasaką, grupėse skaitė istorijas bei jas pristatė draugams. Vaikai lankėsi virtualiose savo ir kitų šalių bibliotekose bei galėjo jas palyginti. Į projekto veiklas buvo įtrauktos ir mokinių šeimos, mokiniai kartu su šeimos nariais garsiai skaitė vieni kitiems knygas, šį prasmingai praleistą laiką įamžino video reportažuose. Penktokai atliko ne tik daug įvairių ir smagių užduočių, bet kartu ir tobulino anglų kalbos žinias, kūrybiškumą, skaitmeninį raštingumą, lavino skaitymo įgūdžius.

Straipsnį parengė mokytojos: M.Bartaševičiūtė – Grudžinskienė ir I. Balčiūnienė

Taip pat skaitykite

Pažintis su teismo eksperto darbu

Gegužės 29 d. su 7i klasės mokiniais vykome į Lietuvos teismo ekspertizės centrą Šiaulių skyrių. …