Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Tarptautinė žodžio „ačiū“ diena

Tarptautinė žodžio „ačiū“ diena

Sausio 11 d. švenčiama Tarptautinė žodžio „ačiū“ diena. Pagal nerašytą šventės tradiciją, šią dieną draugams ir artimiesiems siunčiami atvirukai su padėkos žodžiais. Pasaulinė žodžio „ačiū“ diena atsirado JTO ir UNESCO iniciatyva. „Ačiū“ – tai mandagiausias žodis bet kokia pasaulio kalba.

Ar žinote, koks žodis buvo išrinktas gražiausiu lietuvišku? Ačiū. Šis žodis laimėjo. Kaip manau laimėtų ir bet kurios tautos rinkimuose. Tai palankumas kažkam, kas tau padėjo. Tai žodis – santykis su kitu žmogumi. Ir toks žodis tikrai padėtų kelionėje. Todėl mokykloje sausio 10 dieną buvo pažymėtas žodžio AČIŪ diena.

Pavasario atostogos Prancūzijoje.

Jau antrus metus iš eilės pavasario atostogas prancūzų kalbos besimokantys mokiniai praleidžia kelionėje. Pakeliui į …