Pagrindinis / Mokyklos metraštis / TARPTAUTINĖ JAUNŲJŲ TYRĖJŲ MOKSLINĖ KONFERENCIJA

TARPTAUTINĖ JAUNŲJŲ TYRĖJŲ MOKSLINĖ KONFERENCIJA

2018 m. balandžio 11 dieną  Šiaulių Universitete  vyko tarptautinė Jaunųjų  tyrėjų mokslinė  konferencija „Ekonomikos, verslo ir viešosios vadybos aktualijos“, skirta  Lietuvos 100-mečiui, kurioje dalyvavo mūsų progimnazijos mokinės, gamtos mokytojos Stefanija Bagdonaitė ir Nijolė Budraitienė.  7b  klasės mokinės Gabrielė Vainauskaitė ir Odeta Šidlauskaitė pristatė parengtą pranešimą „Rūšiuoju atliekas – gyvenu švariai, tvarkingai, sveikai “.

Plačiau apie konferenciją skaitykite Šiaulių miesto savivaldybės tinklalapio naujienose 2018-04-12 Šiaulių meras pasveikino jaunuosius tyrėjus

RESPUBLIKINĖ MAŽOJI LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA

2024 m. kovo 20 d. Medelyno progimnazijoje vyko tradicinė respublikinė mažoji lietuvių kalbos olimpiada. Olimpiados …