Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Tarptautinė 4-5 klasių mokinių praktinė-pažintinė anglų kalbos konferencija „Mažink vartojimą, naudok pakartotinai, perdirbk”

Tarptautinė 4-5 klasių mokinių praktinė-pažintinė anglų kalbos konferencija „Mažink vartojimą, naudok pakartotinai, perdirbk”

2026-05-19 d. Vilma Vilčikauskienė ir Iraida Rostovskienė dalyvavo Šiaulių švietimo centro ir Gytarių progimnazijos organizuotoje tarptautinėje 4-5 klasių mokinių praktinėje-pažintinėje anglų kalbos konferencijoje „Mažink vartojimą, naudok pakartotinai, perdirbk“.
Pranešimus pristatė Imantė Čioraitytė, 4s, mokytoja I. Rostovskienė, Jorė Staražinskaitė, 4s, mokytoja V. Vilčikauskienė.

Taip pat skaitykite

Rekomendacijos paaugliams dėl verbavimo

Translate »
Skip to content