2026-05-19 d. Vilma Vilčikauskienė ir Iraida Rostovskienė dalyvavo Šiaulių švietimo centro ir Gytarių progimnazijos organizuotoje tarptautinėje 4-5 klasių mokinių praktinėje-pažintinėje anglų kalbos konferencijoje „Mažink vartojimą, naudok pakartotinai, perdirbk“.
Pranešimus pristatė Imantė Čioraitytė, 4s, mokytoja I. Rostovskienė, Jorė Staražinskaitė, 4s, mokytoja V. Vilčikauskienė.
Šiaulių Medelyno Progimnazija Čia pradedame siekti aukštumų…