Tarpmokyklinės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos

Visi laukėme, kada gi prasidės tarpmokyklinės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Ir sulaukėme. Pirmasis etapas sausio 23 dieną vyko mūsų mokykloje. Susitiko trys komandos: Medelyno, Rėkyvos ir Centro mokyklų komandos. Labai smagu rungtyniauti dideliame būryje. Komandos rungtyniavo aštuoniose estafečių rungtyse. Mūsų mokyklos komandai pavyko – nugalėjome ir užėmę pogrupyje pirmą vietą patekome į varžybų pusfinalį. Varžybų pusfinalyje sausio 30 dieną vėl susitiko trys komandos: V.Kudirkos, Dainų ir Medelyno mokyklų komandos. Vyko arši sportinė kova. Vėl tapome savo pogrupio nugalėtojais ir patekome į finalą. Vasario 5 dieną „Romuvos“ progimnazijoje paaiškės, kuri komanda mieste yra sportiškiausia. Žadame nepasiduoti.

Medelyno komandos vardu mokytojas Arvydas Valukonis

Taip pat skaitykite

Tarptautinė tolerancijos diena

Dalyvavo MŪSŲ MAŽIEJI  (0-4 klasių moksleiviai). Kartu su mokyklos bendruomene, mūsų darbeliais džiaugėsi ir Valstybės …