Tarpmokyklinės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos

Visi laukėme, kada gi prasidės tarpmokyklinės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Ir sulaukėme. Pirmasis etapas sausio 23 dieną vyko mūsų mokykloje. Susitiko trys komandos: Medelyno, Rėkyvos ir Centro mokyklų komandos. Labai smagu rungtyniauti dideliame būryje. Komandos rungtyniavo aštuoniose estafečių rungtyse. Mūsų mokyklos komandai pavyko – nugalėjome ir užėmę pogrupyje pirmą vietą patekome į varžybų pusfinalį. Varžybų pusfinalyje sausio 30 dieną vėl susitiko trys komandos: V.Kudirkos, Dainų ir Medelyno mokyklų komandos. Vyko arši sportinė kova. Vėl tapome savo pogrupio nugalėtojais ir patekome į finalą. Vasario 5 dieną „Romuvos“ progimnazijoje paaiškės, kuri komanda mieste yra sportiškiausia. Žadame nepasiduoti.

Medelyno komandos vardu mokytojas Arvydas Valukonis

Taip pat skaitykite

SVEIKINAME NAUJĄ MOKINIŲ PREZIDENTĘ GABRIELĘ VINGILIAUSKAITĘ!!

Artėja nauji mokslo metai ir su džiaugsmu pranešame, kad mokinių prezidente tapo 7k kl. mokinė …