„Swedbank” didžiausia nuotolinė pamoka MOKONOMIKA

Š. m. sausio 21 d. 1-8 klasių mokiniai ir klasių vadovai dalyvavo „Swedbank“ didžiausioje nuotolinėje pamokoje MOKONOMIKA. Pamokoje mokiniai susipažino ne tik su finansiniu raštingumu, bet ir su įvairių profesijų žmonėmis: žurnalistu, virtuvės šefu, ekonomiste, iliuzionistu, rašytojais, istoriku ir t.t.

Nuotolines pamokas vedė žymus Lietuvos žmonės, kurie mokiniams rimtas žinias apie finansus perteikė interaktyviai, žaismingai ir įdomiai. Kiekvienas profesijos atstovas savo pamokose pozityviai pateikė informaciją ir savo patirtį apie pinigų reikšmę ir jų naudojimą. Kiekviena pamoka turėjo užuomazgą į mokykloje mokamus dalykus: lietuvių kalbą, matematiką, geografiją, gamtos mokslus, istoriją…

Mokiniams šios pamokos paliko labai didelį įspūdį. Jie teigia, kad buvo labai įdomi informacija, įdomūs įžymūs žmonės, patiko ir tai, kad gavo patarimų kaip siekti savo karjeros kelio, beje, liko nustebinti ir praktiniais virtuvės šefo patarimais, ką galima pasigaminti per pertrauką tarp pamokų. Kaip jie sakė, ir mokymas, ir mokytojais buvo labai geri ir naudingi!

Mokymasis už mokyklos „sienų“ kartais buvo lygiai taip pat reikšmingas kaip mokymasis mokykloje, įvairiapusiškas lavinimasis padeda tobulėti tiek kaip asmenybei, tiek kaip mokiniui.

Taip pat skaitykite

Transatlantinė tiesioginė integruota anglų kalbos – geografijos pamoka iš saulėtojo Majamio

 7k klasės mokiniai kovo 15 dienos niūrų orą iškeitė į Majamio šilumą, dalyvaudami  integruotoje anglų …