Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Švietimo konferencija „LearED“ Vilniuje

Švietimo konferencija „LearED“ Vilniuje

Š. m. balandžio 8 d. direktorė Ingrida Mazrimienė ir profesinios veiklinimo konsultantė Monika Domeikienė dalyvavo švietimo konferencijoje „LearED“, Vilniuje. Konferencijoje „LearnED“ kasmet apie švietimą buvo kalbama pakiliai, lektoriai, pasitelkdami įdomias įžvalgas bei įkvepiančias idėjas, siekė, kad mokytojai atsipalaiduotų, pasijustų tinkamai įvertinti ir pasidžiaugtų išties prasmingu savo darbu, o kartu pasisemtų žinių, patirties bei įkvėpimo.

Konferencijos metu buvo kalbama apie aktualias šių dienų problemas: kaip susidraugauti su stresu, vaiko vidinė motyvaciją, emocinė būseną, patiriamos sėkmės svarbą, patriotiškumo svarbą, vertinimo tendencijas, auditorijos pritraukomo būdus ir t.t. Diskusijos metu dr. Austėja Lansbergienė, Dovilė Filmanavičiūtė ir Edita Žiobienė diskutavo apie stereotipus ugdyme.

VDM akcija “DAROM!”

Atšilus orams vis dažniau su VDM vaikučiais išeiname į lauką. Pastebėjome ,kad mokyklos   stadione labai …