Švietimo konferencija „LearED“ Vilniuje

Š. m. balandžio 8 d. direktorė Ingrida Mazrimienė ir profesinios veiklinimo konsultantė Monika Domeikienė dalyvavo švietimo konferencijoje „LearED“, Vilniuje. Konferencijoje „LearnED“ kasmet apie švietimą buvo kalbama pakiliai, lektoriai, pasitelkdami įdomias įžvalgas bei įkvepiančias idėjas, siekė, kad mokytojai atsipalaiduotų, pasijustų tinkamai įvertinti ir pasidžiaugtų išties prasmingu savo darbu, o kartu pasisemtų žinių, patirties bei įkvėpimo.

Konferencijos metu buvo kalbama apie aktualias šių dienų problemas: kaip susidraugauti su stresu, vaiko vidinė motyvaciją, emocinė būseną, patiriamos sėkmės svarbą, patriotiškumo svarbą, vertinimo tendencijas, auditorijos pritraukomo būdus ir t.t. Diskusijos metu dr. Austėja Lansbergienė, Dovilė Filmanavičiūtė ir Edita Žiobienė diskutavo apie stereotipus ugdyme.

Taip pat skaitykite

Pirmokų išvyka į alpakų ūkį

Saulėtą rugsėjo 27 dienos rytą 1a ir 1k klasių mokiniai susiruošė į pirmąją  išvyką, į  …