Sveikuolių sąjungos prezidentas Simonas Dailidė mokiniams skaitė paskaitą „Blaivus gyvenimas veža!“ ir „Savanorystė – būdas pažinti save ir pakeisti pasaulį“

Š.m. kovo 13 d. Medelyno progimnazijoje lankėsi ir paskaitą mokiniams „Blaivus gyvenimas veža!“ ir „Savanorystė – būdas pažinti save ir pakeisti pasaulį“ Sveikuolių sąjungos prezidentas Simonas Dailidė.

Lektorius Simonas Dailidė – Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas, laukinio jaunimo stovyklų vadovas, blaivių pramogų ir muzikos festivalio “VAROM” organizatorius, tarptautinių 25 m. ledinės eketės varžybų organzatorius, dviračiu nukeliavęs iki Paryžiaus ir nuo Paryžiaus Santjago keliu per Ispaniją.

Simonas Dailidė paskaitoje kalbėjo apie tai, kad jaunimui šiuo metu labai stinga gero pavyzdžio – lyderio. Simonas pasakojo, kad savo karjerą sveikuolių sąjungoje pradėjo savanoriaudamas. Susitikimo metus jis pasidalino savo patirtimi, kas jį atvedė į šitą kelią, koks jo gyvenimas buvo iki tol ir koks dabar. Kodėl verta gyventi sveikai, sąmoningai ir blaiviai. Pamotyvavo ir papasakojo apie savanorystę ir jos privalumus.

Naudingos nuorodos:

VAROM festivalis: http://www.varomparty.lt/

Stovykla LAISVĖS KODAS: http://www.sveikuoliai.lt/renginys/stovykla-vaikams-ir-jaunimui-laisves-kodas-2019/

Taip pat skaitykite

Respublikinis piešinių konkursas-paroda „Mes iš pasakų atėję…“

 2020-01-06 /2020-01-31 Medelyno progimnazijoje vyko respublikinis piešinių konkursas- paroda „Mes iš pasakų atėję…“, skirtas lietuvių …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.