Pagrindinis / Aktyvi mokykla / Sveikatos stiprinimo projektas žingsnių Iššūkiai su programėle #walk15 „Mokyklos eina“

Sveikatos stiprinimo projektas žingsnių Iššūkiai su programėle #walk15 „Mokyklos eina“

Šiaulių Medelyno progimnazija prisijungė prie projekto „Mokyklos eina“ 2022 – 2023 m. m., kurio tikslas – pasitelkiant inovatyvias ir vaikams susidomėjimą keliančias priemones skatinti kasdien jų surenkamų žingsnių skaičių bei edukuoti apie fizinio aktyvumo svarbą jų raidai bei savijautai.

Pirmas projekto etapas vyko nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. iki spalio 31 d. Medelyno progimnazija įveikus pirmą etapą ir tapusi tarp TOP 60 aktyviausių 2022/2023 m. m. mokyklų, buvo pakviesta tapti projekto „Mokyklos eina“ dalyve.

Antrame “Mokyklos eina” projekto etape mūsų mokyklos laukė trys skirtingi etapai:

1. Nauji žingsnių iššūkiai moksleiviams ir mokyklos bendruomenei.

Prisijungus prie iššūkių pradedami skaičiuoti nauji žingsniai, dalinami diplomai ir prizai už mėnesio ir ketvirčio rezultatus.

2. Kūrybinė užduotis, virtualios mokyklos pažintinės trasos sukūrimas.

Mokyklos komanda kūrė virtualią trasą, kurioje turėjo būti trasos pavadinimas, trasos aprašymas, trasos ilgis, trasos taškai/pavadinimai, trasos taškų aprašymai. Šią trasą sukūrėme ir 5-8 klasių mokiniai bei mokytojai ją išbandė dalyvaudami pilietinėje akcijoje “Sveikatinimo žygis Lietuvos valstybingumui pažymėti”. Vasario 16-tai – 16 tūkstančių žingsnių.

3. Sveikatingumo paskaita. Prof. A. Emeljanovas vedė nuotolinę paskaitą mokiniams, pristatydamas fizinio aktyvumo svarbą, kasdienines rekomendacijas bei patarimus.

Daugiausiai žingsnių surinkus iš moksleivių komandos ir bendruomenės komandos nariai buvo apdovanoti išmaniosiomis apyrankėmis bei vardiniais diplomais.

Projekto “Mokyklos eina” pabaigai turėjome įvykdyti paskutinę projekto veiklą – ŽINGSNIŲ TURGŲ! Į mokyklą atkeliavo IKI DOVANŲ KORTELĖ, už kurią mūsų mokykla turėjo nupirkti šviežių vaisių ir daržovių. MOKYKLOS EINA projekte dalyvavę moksleiviai ir bendruomenės nariai šia dovana pasidalino su mokyklos priešmokyklinėmis grupėmis, kurios vaišinosi skaniomis vaišėmis.

Sveikiname Šiaulių Medelyno progimnaziją įveikus metų projektą WALK15!

Smagaus ėjimo!

Taip pat skaitykite

DOVANOS PRADINUKAMS 

Rugsėjo 1-osios proga Šiaulių Medelyno progimnazijos, pirmoko Oskaro Sakalausko tėvelis Gediminas, VIZON miškininkystės paslaugos Lietuvoje …