Svečiuose savanorė Marta

Miesto bibliotekose savanoriauja italė Marta Grillo pagal savanorystės Lietuvos bibliotekose programą,,Europos solidarumo korpusas“.

Medelyno mokyklos bibliotekos vedėja Janina Vadeikienė su partneriais iš SAVB,,Spindulio“ filialo pakvietė svečią į atvirą – integruotą anglų k. mokytojos Dalios Česnauskienės pamoką ,,Europos šalių tradicijos ir papročiai“skaitykloje.

Aštuntų klasių mokiniai dauguma buvo Italijoje pagal Erasmus+ programą. Buvo įdomu prisiminti ir pasidalinti įspūdžiais iš saulėtos Italijos.

Marta papildė mokinių žinias apie savo šalies kultūrą, tradicijas bei papročius. Likome patenkinti nuotaikingu bendravimu ir įdomiais pasakojimais.

Pasaulinė sniego diena 2020

Medelyno progimnazijos mokiniai sausio 13 – 19 dienomis dalyvavo projekte „Pasaulinė sniego diena“. Į renginį …