Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Svečiai iš Čekijos Respublikos lankosi Medelyno progimnazijoje

Svečiai iš Čekijos Respublikos lankosi Medelyno progimnazijoje

Šią savaitę, spalio 24-28 dienomis, Šiaulių Medelyno progimnazija sulaukė svečių iš Čekijos Respublikos. Mūsų mokykla kartu su Čekijos pedagogais dalyvauja Erasmus+ K122-SCH projekte „ Elementary school UNESCO is heading for inspiration“ (UNESCO pradinė mokykla siekia tobulėjimo). Keturios mokytojos atvyko pasisemti pedagoginės patirties, susipažinti su progimnazijos bendruomene, pamatyti Šiaulių miesto lankomiausias vietas bei pristatyti savo šalį bei mokyklą.

Medelyno progimnazijos pedagogai skleidžia savo patirtį vesdami atviras pamokas bei dalinasi ugdymo kompetencijomis su užsienietėmis. Viešnios turėjo galimybę stebėti istorijos, anglų kalbos, informacinių technologijų, lietuvių kalbos, kūno kultūros, dailės, technologijų, matematikos, rusų kalbos pamokas. Savo gerąja pedagogine patirtimi dalijasi mūsų mokyklos pedagogai: Laura Sasnauskienė, Marius Sketerskas, Rita Malevičienė, Jurgita Girkantienė, Dalia Česnauskienė, Galina Surmina, Rūta Balčiūnienė, Gražina Pulmickienė, Saulius Petrauskas, Laimutė Račkauskienė, Asta Norkuvienė.

Projekto dalyvės taip pat susipažino su Šiaulių rajono apylinkėmis, lankėsi Kryžių kalne. Šiltas tarpusavio bendravimas visiems pedagogams ilgam paliks neišdildomus įspūdžius.

Mentorė, anglų kalbos mokytoja Dalia Česnauskienė

Taip pat skaitykite

8m Saulius Vitkauskas skaitė pranešimą nuotolinėje respublikinėje mokinių konferencijoje „Kūrybiniai projektai XXI amžiaus pamokoje“ 

Š. m. lapkričio 23 d. 8m Saulius Vitkauskas skaitė pranešimą „Sausio 13-osios detektyvas“ nuotolinėje respublikinėje …