Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / Susitikimų ciklas jaunimui #NORIUBŪTI

Susitikimų ciklas jaunimui #NORIUBŪTI

Š.m. kovo 3, 9 ir 12 d. 5-8 kl. mokiniai dalyvavo #NORIUBŪTI susipažinimuose su įvairių profesijų atstovais. Mokiniams džiazo muzikanto profesiją pristatė žymus Lietuvos džiazo atlikėjas Remigijus Rančys, su draudėjo supažindino „Compensa VIG“ atstovas Gediminas Trijonis ir video kūrėjo/montuotojo profesiją pristatė Šiaulių jaunųjų technikų centro būrelio mokytoja Augustė Tomkutė.
Susitikimuose mokiniai įgija naudingos patirties, išgirsta daug įdomių profesijų pristatymų ir išdrįsta profesionalamas užduoti jiems rūpimus klausimus.

Susitikimų ciklą jaunimui #NORIUBŪTI organizuoja Šiaulių Medelyno ir Rasos progimnazijų profesinio orientavimo konsultantai M. Domeikienė ir R. Šarpanov.

7m dalyvavo integruotoje literatūros pamokoje: orientaciniame žygyje „Dėk į kojas“

Š.m. balandžio 13 d. 7m klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja Monika Domeikiene dalyvavo …