Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Susitikimas su vaikų rašytoja ir iliustratore Lina Žutaute

Susitikimas su vaikų rašytoja ir iliustratore Lina Žutaute

Balandžio 24 dienos rytą, šviečiant skaisčiai pavasario saulutei, Medelyno progimnazijos PUG vaikučiai ir 4a klasės mokiniai vyko į susitikimą  su 2012 m. vaikų ir paauglių knygos laureate Lina Žutaute.
Šiaulietė dailininkė ir vaikų rašytoja Lina Žutautė susitikime pristatė naują knygą  ,,Ferdinandas ir Pū. Žygis į Australiją“ ir  papasakojo vaikams, kad  į pasaulį  reikia  žvelgti paprastai, linksmai.
Susitikime rašytoja skaitė ištraukas iš naujos knygos ir  džiaugėsi, jog yra didelė svajotoja ir gyvūnų mylėtoja.  Todėl jos herojai katinas, kiškis, šunelis ir višta knygoje puikios nuotaikos, drąsūs, veržlūs ir smalsūs.
Džiugių akimirkų, pažinimo ir  šypsenų  susitikimo dalyviams padovanojo rašytoja Lina Žutautė.

5i, 7m klasių mokiniai lankėsi Šiaulių dailės galerijoje Mo muziejaus vykdomose edukacijų veiklose

2024-04-16 ir 2024-04-19 5i, 7m klasių mokiniai kartu su mokytojomis M. Bartaševičiūte-Grudžinskiene ir I. Balčiūniene …